Datum objave: 22. travnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Radionica “Morski otpad”

Geopark Viški arhipelag organizira radionicu “Morski otpad” u okviru projekta Plavi otok Vis.

Radionica će se održati 23.4.2024.,  a namijenjena za učenike 3., 4., 5. i 6. razreda.

Radionica za 3. i 4. razred održat će se od 9:00-10:00, a za 5. i 6. razred od 10:00-11:00 sati.

Učenici trebaju doći ispred škole u zakazanom terminu gdje će gospođa Lana i gospodin Filip djeci općenito reći nešto o otpadu.

Nakon toga, ide se na plažu ispod škole (gdje je mulić) i tamo će učenici prikupljati što više različitih materijala te će na kraju radionice ispunjavati listiće gdje će prikupljeni otpad razvrstati u kategorije (guma, plastika, tkanina…).

Cilj radionice je približiti djeci kako otpad djeluje na naše zdravlje i zdravlje životinja, te kako taj otpad možemo iskoristiti.

Popis radnih bilježnica 2024./2025.

Dragi roditelji, objavljujemo popis drugih obrazovnih materijala za školsku godinu 2024./2025. Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke...) kupujete sami, ali sačuvajte račune jer će vam Grad i ove školske godine refundirati 50% troškova....